Claude Assian - Crevasse

Olej na plátně, 81x60 cm. Signováno vzadu Assian 84. Olištováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1935
Francouzský malíř.

96009. Crevasse
Dražba ukončena:04.06.2023 20:34:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč