Claude Assian - Bez názvu

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vzadu Assian, Olištováno.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1935
Francouzský malíř.

97693. Bez názvu
Dražba ukončena:18.06.2023 20:58:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč