Claude Assian - Bez názvu

Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vzadu Assian 73. Olištováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1935
Francouzský malíř.

96140. Bez názvu
Dražba ukončena:04.06.2023 21:38:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč