Čipera a Krs - Soubor 2 kreseb

1. Studie ženy - kresba, 43x35 cm, signováno vpravo dole Čipera, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
2. Studie - kresba, 56x33 cm, signováno vpravo dole Krs 1935, rám, zaskleno.

Čipera a Krs
8278. Soubor 2 kreseb
Dražba ukončena:23.02.2017 19:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 22.02.2017 14:52:20 747