1. Studie ženy - kresba, 43x35 cm, signováno vpravo dole Čipera, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Rám mírně poškozen. 2. Studie - kresba, 56x33 cm, signováno vpravo dole Krs 1935, rám, zaskleno.