Čínský umělec

64235. Krajina v horách - svitek

popis: Dřevořez, obrazový rozměr 88x44 cm. Značeno.

Pozn.: Papír poškozen.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč