Čínská provenience, 20. stol. - Soubor jedenácti čínských dřevořezů

Rozměry od 26x17 cm do 23x30 cm, papíry na různých místech polité.

Čínská provenience, 20. stol.
1737. Soubor jedenácti čínských dřevořezů
Dražba ukončena:27.11.2014 20:03:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč