Čína přelom 19. a 20. století. - Párové rohy draka a fénixe

Rohovina s šupinatou reliéfní řezbou, výška 42 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čína přelom 19. a 20. století.
114779. Párové rohy draka a fénixe
Dražba ukončena:21.04.2024 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč