Čína polovina 20. stol. - Konvice na čaj ve tvaru pařezu

Keramika Išing, výška: 16 cm. délka: 27 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čína polovina 20. stol.
68219. Konvice na čaj ve tvaru pařezu
Dražba ukončena:11.11.2021 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč