Čína 20. stol. - Květy

Malba na hedvábí, 30x25 cm. Značeno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Čína 20. stol.
59382. Květy
Dražba ukončena:12.05.2021 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč