Čína 20. stol. - Konvolut 5 dřevorytů

Dřevoryty, všechny 28x18 cm. Signovány. Volné listy.

Čína 20. stol.
78348. Konvolut 5 dřevorytů
Dražba ukončena:15.06.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 07.06.2022 9:15:18 6705
1 000 Kč 30.05.2022 10:08:42 9364