Čína, 2. pol. 20. století - Jídelní konvolut

Nejdelší strana: 22 cm

Dřevo, výška misek 6 cm. Neznačeno. 4x miska, 6x držák na ubrousky, 6x pár hůlek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

151302. Jídelní konvolut
Dražba ukončena:14.12.2025 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 12.12.2025 21:30:17 9103