Čína, 2. pol. 20. století - 2 kaligrafické listy

Kombinovaná technika, 25x21 cm. Značeno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 41 cm

153753. 2 kaligrafické listy
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč