Čína 2. pol. 20. stol. - Keramická láhev na víno

Keramika, výška 21 cm. Značeno.

Čína 2. pol. 20. stol.
109100. Keramická láhev na víno
Dražba ukončena:14.01.2024 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.01.2024 13:22:41 13222