Čína 1. třetina 20. stol. - Párové reliéfy

Různé materiály, 70x45 cm včetně rámu.

Pozn.: Poškozeno.

Čína 1. třetina 20. stol.
22990. Párové reliéfy
Dražba ukončena:17.10.2018 19:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč