Čihák

308224. Přímořské městečko

popis: Olej na kartonu, 67x84 cm. Signováno vpravo dole Čihák 70. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (09.04.2021 14:02:09) 2430