Chr.Schuler - Pohled na řeku

Olej na plátně. 51x73 cm. Signováno vlevo dole Chr.Schuler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Chr.Schuler
303051. Pohled na řeku
Dražba ukončena:04.01.2020 20:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 30.12.2019 20:15:40 4952