Chr.Schuler

303051. Pohled na řeku

popis: Olej na plátně. 51x73 cm. Signováno vlevo dole Chr.Schuler. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 04.01.2020 20:15:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 30.12.2019 20:15:40 4952