Chr.Schuler

38637. Pohled na řeku

popis: Olej na plátně. 51x73 cm. Signováno vlevo dole Chr.Schuler. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 11.12.2019 20:30:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 05.12.2019 10:00:13 5227