Christoph Weigel - Mapa Německa

Kolorovaná mědirytina. Mapa německých zemí včetně království českého. Vydáno v Norimberku počátkem 18. století. Kartuše vlevo dole. volný lits. Rozměry tisku 32,5x26 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1654 – 1725
Německý kartograf.

101031. Mapa Německa
Dražba ukončena:27.08.2023 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.08.2023 18:56:09 10951
500 Kč 26.08.2023 7:18:07 13222