Kolorovaná mědirytina. Mapa německých zemí včetně království českého. Vydáno v Norimberku počátkem 18. století. Kartuše vlevo dole. volný lits. Rozměry tisku 32,5x26 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1654 – 1725 Německý kartograf.