Christoph Reilly, Emanuel Bowen - Konvolut 2 map - Německo

a) Christoph Reilly - speciální mapa římsko-německé říše. Mědirytina 18. století. kartuše vlevo dole. Volný list. Rozměry tisku 27x24 cm.

b) Emanuel Bowen - Jižní Německo včetně Čech, Moravy a rakouských zemí. Barevná mědirytina. Kartuše vpravo dole. Volný list. Rozměry tisku 40x33 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

101062. Konvolut 2 map - Německo
Dražba ukončena:27.08.2023 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.08.2023 18:57:06 10951
500 Kč 26.08.2023 7:14:53 13222