a) Christoph Reilly - speciální mapa římsko-německé říše. Mědirytina 18. století. kartuše vlevo dole. Volný list. Rozměry tisku 27x24 cm.
b) Emanuel Bowen - Jižní Německo včetně Čech, Moravy a rakouských zemí. Barevná mědirytina. Kartuše vpravo dole. Volný list. Rozměry tisku 40x33 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.