Chorjak

46182. Mladý prodavač

popis: Olej na kartonu, 48x35 cm. Signováno vpravo dole azbukou Chorjak. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 24.06.2020 19:21:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 24.06.2020 15:45:15 5212
600 Kč 22.06.2020 10:39:37 7230