Cherubino Alberti podle Caravagia - Perseus a hlava Medusy

Lept, 15x23 cm. Signováno vlevo dole v tisku Cherubino Alberti. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

Cherubino Alberti podle Caravagia
55743. Perseus a hlava Medusy
Dražba ukončena:10.02.2021 19:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč