Ch.Baudelaire,A.M.Píša,F.Fiedler,A.Novák,J.Hora,P.Toman,J.Synge,V.Dyk,L.Delluc.

41537. Soubor 10 knih z 1. třetiny 20.stol. II

popis: Knihy:
Malé básně v próze
Hořící dům
Svatý Antonius Paduanský
Socialism před válkou a po válce
Deset let Hollara
Probuzení
Josef Navrátil-jeho život a dílo
Aranské ostrovy
Giuseppe Moro
Charlie Chaplin

Pozn.:některé knihy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 11.03.2020 20:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč