Charlotta Burešová - Žluté růžičky a fialy

Olej na plátně, 41x34 cm. Signováno vlevo dole Ch. Burešová 54. Rámováno.

o autorovi: 1904 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

307145. Žluté růžičky a fialy
Dražba ukončena:30.12.2020 20:03:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč