Charlotta Burešová - Podzimní kytice

Olej na plátně, 55x40 cm. Signováno vlevo dole Ch. Burešová 56. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1904 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

83883. Podzimní kytice
Dražba ukončena:29.09.2022 20:22:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč