Charlotta Burešová - Letní kytice

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Ch. Burešová. Rámováno.

o autorovi: 1904 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

59915. Letní kytice
Dražba ukončena:26.05.2021 22:06:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč