Charlotta Burešová - Kytice s hortenzií

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Ch. Burešová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

59864. Kytice s hortenzií
Dražba ukončena:26.05.2021 21:21:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč