Charlotta Burešová - Konvalinky

Olej na plátně, 41x33 cm. Signováno vpravo dole Ch.Burejová 57. Rám.

Pozn.:rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

300054. Konvalinky
Dražba ukončena:13.08.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč