Charlotta Burešová - Hrající si děti

Olej na plátně, 81x130 cm. Signováno vlevo dole Ch. Burešová 53. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

303984. Hrající si děti
Dražba ukončena:10.03.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 400 Kč