Kombinovaná technika - kresba, 24x15 cm. Signováno vpravo dole CH.P. Papír nalepen na kartonu.
Pozn.: Poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1821 – 1902
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč