Charlota Piepenhagen - Římská zřícenina u jezera Lago Avertino

Kresba a akvarel, 14x23 cm. Signováno vpravo dole Charlotte Piepenhagen. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1821 – 1902

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč

101724. Římská zřícenina u jezera Lago Avertino
Dražba ukončena:10.09.2023 20:39:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč