16x22 cm, signováno vpravo dole Char. Piepenhagen. Rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.
o autorovi: 1821 – 1902
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč