Charlota Piepenhagen - Lesní scenérie

Olej na kartonu, 22x28 cm. Nesignováno. Rám.

o autorovi: 1821 – 1902

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč

22483. Lesní scenérie
Dražba ukončena:26.09.2018 21:49:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč