Pastel, 31x42 cm. Signováno vlevo dole Charles Mayer. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1897 – 1973 Německo-český malíř
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci