Chaloupka

4073. Cesta u borovic

popis: Olej na kartonu, 51x40 cm, signováno vpravo dole Chaloupka, nerámováno.

dražba ukončena: 30.03.2016 21:30:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 30.03.2016 19:25:42 1016
300 Kč 29.03.2016 23:40:49 1277