Cf. Gellert - Sammlung der Sämmtlichen schriften

2. díl. Naučné básně a povídky s ilustracemi. Vydáno ve Vídni Johannem Trattnerem roku 1769. Obsahuje 5 mědirytin s postavami v textu. 428 stran. Celokožená zlacená původní vazba.

Pozn.: Hřbet poškozen.

127333. Sammlung der Sämmtlichen schriften
Zbývá:29 dnů, 16 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč