čeští grafici 90. let

42956. Soubor 2 grafických prací

popis: 2x litografie, 32x32 cm, 27x16 cm. Obě signovány nečitelně. 1x zaskleno, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.04.2020 20:45:30

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 15.04.2020 20:40:30 1367