MENU
Vstup do aukce
SPECIÁLNÍ AUKCE: COOL ART 4
5. prosince 2024 od 20:00
7. EXKLUZIVNÍ AUKCE
20. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Staré tisky 17. - 19. století
21. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
27. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
28. listopadu 2024 od 20:00
174. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
17. listopadu 2024 od 20:00
175. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
24. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
18. prosince 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Rámovány.
Pozn.: Některé rámy mírně poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
čeští a němečtí malíři 20. stol.
3950. Soubor 7-mi akvarelů a kombinovaných technik
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
1258
3 000 Kč
limit (30.03.2016 20:07:38)
292
3 000 Kč
1258
2 900 Kč
limit (30.03.2016 20:07:32)
292
2 800 Kč
1258
2 700 Kč
292
2 600 Kč
1258
2 500 Kč
limit (30.03.2016 20:00:52)
292
2 500 Kč
1258
2 400 Kč
limit (30.03.2016 20:00:45)
292
2 300 Kč
1258
2 200 Kč
292
2 100 Kč
1258
2 000 Kč
limit (30.03.2016 19:51:45)
292
2 000 Kč
1258
1 900 Kč
limit (30.03.2016 19:50:51)
292
1 800 Kč
1258
1 700 Kč
292
1 600 Kč
1258
1 500 Kč
292
1 400 Kč
1258
1 300 Kč
292
1 200 Kč
1258
1 100 Kč
292
1 000 Kč
1277
900 Kč
292
900 Kč
1277
800 Kč
1258
700 Kč
limit (30.03.2016 19:00:42)
1016
600 Kč
1016
500 Kč
1277