Mosaz, 16x16 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

český sochař počátku 20. stol.
23009. Je pozdní večer...
Dražba ukončena:17.10.2018 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč