český malíř po pol. 20. stol. - Bez názvu

Olej na sololitu, 61x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

český malíř po pol. 20. stol.
101477. Bez názvu
Dražba ukončena:28.09.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč