Kombinovaná technika, 30x70 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
Výrazné dílo ve stylu českého informelu nese typické znaky pro tento výtvarný směr, který byl odrazem specifických podmínek přelomu 50. a 60. let 20. století v tehdejším Československu i atmosféry studené války. Svébytným a vysoce radikálním způsobem se vymezil vůči tehdejšímu oficiálnímu výtvarnému projevu a lze jej definovat jako expresivní materiálovou antimalbu. Doporučujeme náročnému sběrateli moderního českého malířství.
pozn.: Rám poškozen.