český malíř po pol. 20. stol. - Podvečerní čas

Olej na plátně, 81x96 cm. Nesignováno. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 98 cm

český malíř po pol. 20. stol.
128162. Podvečerní čas
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:03.11.2024 21:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč