český malíř po pol. 19. stol. - Dívka v bílých šatech

Olej na plátně, 65x50 cm, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

český malíř po pol. 19. stol.
2657. Dívka v bílých šatech
Dražba ukončena:30.09.2015 19:15:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč