český malíř kolem pol. 20. stol. - Podzim u rybníka.

Olej na plátně, 44x51 cm Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

český malíř kolem pol. 20. stol.
74668. Podzim u rybníka.
Dražba ukončena:13.03.2022 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč