český malíř kolem pol. 20. stol.

67519. Odhalená

popis: Olej na kartonu, 68x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:41:17

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč