český malíř kolem pol. 20. stol.

308598. Muž s kravatou

popis: Olej na plátně, 45x38 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 09.05.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 09.05.2021 19:37:54 8342