český malíř kolem pol. 20. stol. - Muž s kravatou

Olej na plátně, 45x38 cm. Nesignováno. Nerámováno.

český malíř kolem pol. 20. stol.
308598. Muž s kravatou
Dražba ukončena:09.05.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 09.05.2021 19:37:54 8342