český malíř kolem pol. 20. stol. - Mafiáni

Olej na sololitu, 23x83 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
69931. Mafiáni
Dražba ukončena:15.12.2021 21:53:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč