český malíř kolem pol. 20. stol. - Květiny ve džbánu

Olej na plátně, 50x38 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
308323. Květiny ve džbánu
Dražba ukončena:17.04.2021 20:28:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč