český malíř kolem pol. 20. stol. - Dívky u vody

Olej na kartonu, 80x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 92 cm

český malíř kolem pol. 20. stol.
108827. Dívky u vody
Dražba ukončena:10.01.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč