český malíř kolem pol. 20. stol. - Chaloupka mezi stromy

Olej na kartonu, 25x33 cm, nesignováno, rám.

český malíř kolem pol. 20. stol.
6821. Chaloupka mezi stromy
Dražba ukončena:30.11.2016 22:11:54
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 300 Kč