MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 25x33 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
český malíř kolem pol. 20. stol.
6821. Chaloupka mezi stromy
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
400 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
1966
1 200 Kč
limit (30.11.2016 22:06:46)
1206
1 200 Kč
1966
1 100 Kč
limit (30.11.2016 22:06:16)
1206
1 000 Kč
1966
900 Kč
1206
800 Kč
1513
700 Kč
1206
600 Kč
1513
500 Kč
292
400 Kč
1513