český malíř 20. stol. - Staropražský motiv

Kombinovaná technika, 31x40 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř 20. stol.
5426. Staropražský motiv
Dražba ukončena:28.09.2016 21:32:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč